Audit a správa privátních financí


Zodpovědná a efektivní správa osobních či rodinných financí je nezbytná ke splnění cílů a potřeb klienta.

Ty se často mění, vyvíjí se v čase, některé vzájemně na sobě závisí a jiné ne, některé jsou nezbytné a prioritní, jiné jsou spíše přání či sny. Já se pak starám klientům o to, aby zvolená řešení byla co nejstabilnější, vedla k maximálnímu uspokojení stanovených cílů a potřeb a přitom, abychom ustáli i nečekané životní situace a okolnosti, s nimiž jsme nemohli nebo nechtěli počítat.

Služby - Finanční audit

Financování a bydlení

Financování a bydlení

Jedním ze základních a finančně nejnáročnějších cílů každého z nás by mělo být pořízení vlastní nemovitosti k bydlení. Jde tak trochu i o zabezpečení na penzi, abychom po poklesu příjmů ještě nemuseli platit drahý nájem.

Víte, že optimální úvěrová konstrukce je neméně důležitá jako úroková sazba.

Investice a spoření

Investice a spoření

Investice jsou mnoha druhů a způsobů, jsou jen jednou z forem spoření resp. tvorby rezerv. Je potřeba uvážlivě volit vhodné portfolio, ale každopádně není rozumné nechat těžce vydělané peníze ztrácet hodnotu na bankovních účtech.

Víte, že inflace zvládne znehodnotit vaše úspory na bankovních účtech klidně o 1/3 během 10-ti let.

Penze a renta

Penze a renta

Někdo z nás se penze dožije a někdo ne. Záleží jestli jsme optimisté či pesimisté, ale jisté je, že většina z nás to bude muset řešit. Bylo by dobré vědět co nás čeká a jak nejlépe jsme schopni se připravit. Jisté je, že nejhorší by bylo dožít se nepřipraven.

Víte kolik vám bude vyplácet na důchod stát a věříte, že i za další desítky let, až půjdete do penze, bude jednoduché napravit případné nepřesnosti v evidenci ČSSZ?

Zajištění rizik

Zajištění rizik

Nikdy s žádnou pojistkou nebudete spokojeni. Buď ji budete platit po většinu života a nic se nestane ... nebo stane a i když pojistka zafunguje, stejně nebudete mít radost. Účel ale je, aby vás nečekaná událost ekonomicky neodepsala na zbytek života.

Víte jaká rizika vám hrozí, jaký by byl jejich ekonomický dopad na vaši domácnost? Jste si jisti, že dostanete z vašich pojistek adekvátní plnění?

Poradenství

Základní finanční audit

I základní finanční audit převyšuje svou úrovní většinu konkurenčních služeb na úrovni zprostředkování produktů, které se pouze schovává za pojem finančního poradenství. Využijete jej však pouze na úvod naší spolupráce, pokud nemáte pocit, že se ještě potřebujete ujistit než se poradci kompletně svěříte s celou vaší finanční a osobní resp. rodinnou situací.
Pokud věříte, že sami znáte či dokážete vybrat to nejlepší řešení ke splnění konkrétního cíle či potřeby. Pak se pravděpodobně chcete omezit na návrh a pouhé zprostředkování jednoho řešení konkrétní potřeby nebo cíle a nemáte zájem o dlouhodobou komplexní spolupráci a související servis (pokud to nemá být vstupní "test", oťukání si možné širší spolupráce). 

Komplexní finanční audit

Komplexní finanční audit je již základem pro plnohodnotné poradenství s ohledem na více než jednu vaši potřebu či cíl. Součástí je pak i návrh komplexního řešení včetně průběžné aktualizace a servisu k sjednaným smlouvám. V rámci tohoto poradentství je pro mě samozřejmostí odpovídající informační a konzultační podporu včetně administrativního servisu.
Audit sám o sobě nestačí jednou a pro vždy a proto je nezbytným předpokladem dlouhodobě správného nastavení vašeho řešení, že při každé větší či menší změně ve vaší finanční, majetkové či osobní situaci, při změně vašich cílů a potřeb, zkonzultujete se svým poradcem možné dopady do stávajícího řešení a provedete servisní aktualizaci vašeho finančního auditu. Jedině tak budeme mít jistitu, že vaše řešení nezastará a bude držet vždy krok s vaším životem a potřebami.

Přesné poradenství - Audit státního důchodového zabezpečení

Náš komplexní finanční audit je ve spojení s našimi odbornými metodikami prvotřídním analytickým nástrojem pro všechny klienti, kteří ocení odbornost, prvotřídní a komplexní servis a uvědomují si výhody a přínos takové dlouhodobé komplexní spolupráce.
Ale když říkáme, že je potřeba finanční audit do budoucna aktualizovat, platí to i zpětně. Pokud vstupními daty budou pouze vaše aktuální příjmy, bez zohlednění kompletní evidence ČSSZ o vašich příjmech v minulosti, pokud nebude finanční audit pracovat s přesnými vstupními údaji, nebudou přesné ani jeho výstupy. Proto umíme analyzovat speciální zprávou vaši evidenci u ČSSZ a kromě pomoci s nápravou nedostatků v této evidenci z ní také zjistit přesné nároky nyní či v budoucnu v případě výplaty dávek a důchodů ze státního systému (což není podtstané jen z pohledu starobního důvhodu, ale také z pohledu správného pojištění s ohledem na možné vžplaty invalidních, vdovských/vdoveckých či sirotčích důchodů).

Další služby

Investiční produkty

Investiční produkty

Půjčky a úvěry

Půjčky a úvěry

Životní pojištění

Životní pojištění

Úrazové pojištění

Úrazové pojištění

Pojištění vozidel

Pojištění vozidel

Pojištění nemovitosti

Pojištění nemovitosti

Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti

Občanská odpovědnost

Občanská odpovědnost

Odpovědnost z vlastnictví nemovitosti

Odpovědnost z vlastnictví nemovitosti

Odpovědnost vůči zaměstnavateli

Odpovědnost vůči zaměstnavateli

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění

Pojištění zvířat

Pojištění zvířat

Kontaktní formulář

Napište mi prosím svůj dotaz, spojím se s Vámi co nejdříve to bude možné.