Reference

PhDr. Jan Voda, Ph.D., Praha

ředitel soukromé ZŠ

S panem Šimkem spolupracuji osm let a po tuto dobu nám spolehlivě a poctivě spravuje naše rodinné finance – hypotéku, pojištění, spoření a investice. Vždy je k zastižení, pokaždé nám věnuje dostatek času, je trpělivý, když se dopodrobna vyptáváme na podstatu finančních produktů. Věříme mu s manželkou jako člověku i jako odborníkovi. Současně nás do ničeho netlačí, nepodbízí se, pokaždé pro nás bezchybně nachystá všechny potřebné dokumenty a navrhne optimální scénáře. Sám sebe považuji za přehnaně opatrného (konzervativního) investora. Až dosud jsem ukládal peníze na spořící účty a termínované vklady. Teprve nedávno jsem se odhodlal zajistit své úspory proti inflaci investováním. Svěřil jsem tak panu Šimkovi do rukou osud své rodiny a celou svou budoucnost. Jsem mu vděčný, že mě nechal k tomuto rozhodnutí dojít bez jakéhokoli naléhání, a spoléhám se na něj, že uspořené peníze zhodnotíme na zajištění dospívajících dětí, stárnoucích rodičů, vlastního plnohodnotného života a klidné penze.

Říkají o mně

Reference

manželé Burdovi, Šternberk

praktická lékařka & učitel
Pan Šimek je pro nás ideální kombinací profesionála s lidským přístupem. Hledali jsme někoho, kdo je odborně zdatný, pečlivý a rozvážný. A především někoho, kdo vám vždy zvedne telefon a nezmizí hned poté, co vám něco sjedná. 
Více
Reference

PhDr. Jan Voda, Ph.D., Praha

ředitel soukromé ZŠ
S panem Šimkem spolupracuji osm let a po tuto dobu nám spolehlivě a poctivě spravuje naše rodinné finance – hypotéku, pojištění, spoření a investice. Vždy je k zastižení, pokaždé nám věnuje dostatek času, je trpělivý, když se dopodrobna vyptáváme na podstatu finančních produktů.
Více
Reference

manželé Kiselovi, Blansko

senior consultant & facilitator
Svěřit někomu své finance není jednoduché. Kdo vám zaručí, že to s vámi druhá strana myslí dobře, a že nezneužije vaši důvěru?
Více
Reference

manželé Pollákovi, Skalička

zástupkyně ředitele & vedoucí servisního střediska
Pan Václav Šimek má bohaté zkušenosti a disponuje odbornými znalostmi ve svém oboru. Naše spolupráce trvá od roku 2015 a jsme mu za mnohé velmi vděční. Pro své klienty dělá maximum.
Více
Reference

Mgr. Petr Němec, Olomouc

učitel
Bc. Václav Šimek je erudovaný finanční poradce s velmi vstřícným a empatickým přístupem ke svým klientům.
Více
Reference

Ing. Ivan Kovář, Olomouc

facility manager, v důchodu
Pana Šimka považuji za odborníka ve svém oboru, má přehled a dovede věci srozumitelně vysvětlit a poradit.
 
Více

Zkušenosti jsou k nezaplacení

85mil. Kč

v investicích

Více než 80 mil. korun přesahuje investovaný finanční majetek klientů aktuálně pod mojí správou.
500mil. Kč

realizovaných úvěrů

500 mil. korun přesahuje objem zprostředkovaných, převážně hypotečních úvěrů.
4.5mil. Kč

roční pojistné

Více než 4,5 mil. korun v ročním předepsaném pojistném neživotního pojištění mých klientů.
6mil. Kč

roční pojistné

Více než 6 mil. korun v ročním předepsaném pojistném životního pojištění mých klientů.

Proč spolupracovat se mnou?

Odbornost

Vím, že odborné znalosti jsou základem úspěchu a cesty k finanční svobodě bez zásadních chyb a omylů. Velmi dobře znám svůj obor a pracuji v něm už dlouho. Neustále pracuji na tom, abych rozšiřoval své znalosti.

Pro komplexní poradce je dle našeho přesvědčení základem splnit odborné předpoklady stanovené zákony a regulací na našem trhu a to ve všech odborných oblastech finančního poradenství.

Mám proto samozřejmě úspěšně složené odborné zkoušky a certifikaci pro poradenství jak v oblasti investic (souhrnou variantu B - všechny typy inv.nástrojů), tak úvěrů (kombi - úvěry na bydlení i spotřebitelské), pojištění (souhrná varianta IX - všechny typy pojištění, životní, neživotní včetně podnikatelů), a také pro doplňkové penzijní spoření.

Otevřenost

Máme ve zvyku říkat věci tak, jak jsou. Nic před klienty neskrývám, upřednosňuji realitu před marketingem, nestojí mi to za to. I když to občas nemusí být jednoduché, někdy je to časově náročnější, když potřebné seznámení klienta s danou problematikou vyvolá další otázky pro širší diskuzi, ale je to jediná správná cesta pro dlouhodobou spolupráci a vzájemnou důvěru.

V investicích jistě oceníte, když vám zvednu telefon a poradím nejen při růstu trhů, ale i v případech ekonomických krizí a poklesu na trzích.

V pojištění to zase není jen o sjednání smlouvy, ale teprve v rámci servisu při plnění pojistných událostí se ukáže, jak správně je pojištění nastaveno a jak důležitý je servis, atp.

Porozumění

Uvědomuji si, že ani ta nejvyšší odbornost nemůže většinou nahradit vlastní životní zkušenost. Abych našim klientům skutečně rozumněli a mohli pomoci, musíme mít sami takovou vlastní zkušenost, abychom byli schopni se na věc podívat jejich očima.

Jednoduše - mám také hypotéku abych si zajistil vysněné vlastní bydlení, investuji a spořím (pro děti, na jiné cíle, na penzi), mám pojištěn majetek i zdraví, protože vím jaké dopady by to na naši budoucnost mohlo mít, kdyby nás potkalo nějaké zásadní neštěstí ... v podstatě radím klientům stejně, jako se starám o svoje vlastní finance.

Nikdy bych klientovi nedoporučil nic jiného, než bych si sám sjednal, kdybych byl ve stejné situaci.